SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco 75 ML Frigo -25 130000 km Original
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Iveco Eurocargo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1999
ID e produktit :
127749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamion Frigo Iveco 75 ML me ngrirje te thelle i posa Ardhur nga Gjermania i Doganuar dhe Regjistruar ne KS ne Mars 2016.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eki
049762016
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »