SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 2007 2.0 HDi V16
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '17
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
127757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Detaje te vetures :
VETURA : Peugeot 307 2.0 HDi V16
VITI PRODHIMIT : 2007
KUBIKAZHA : 2.0
KARBURANTI: NAFT ( Diesel )
KILOMETRA : 210000 km
MARSHI : Manual ( 6 shpejtesi )
 KW(PS) : 100Kw( 137 ps)
NGJYRA VETURES : Hiri Metalike
SHPENZIMET : 4.5L - 6L
KAPACITETI REZERVARIT : 60 L
DYER ( ULESE) : 5 ( 5 )

PERSHKRIMI ( DETAJE TE TJERA ) :
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra ne tetor 2015 , posedoj librat e servisit , vetura eshte personale dmth eshte ne gjendje shum te mir funksionale dhe me shpenzime minimale .
Rripin e dhembezuar e ka te nderruar para 5000 km.
Vetura gjithashtu posedon : Gjama elektronik , Climatronik ( 2 Sezonal ), ESP , ABS , Drita me llup , Gomat me fellne ( R16) , CD player+ CD BOX ( 6 CD),2 Çelesa ,Xhamat Color ,senzora parkingu , sensora shiu ,posedoj gjithashtu edhe gomat e dimrit e shum te tjera.
Pres bleres serioz.
Nr. VIBER DHE WHATSAPP : +37745385860
Informata rreth publikuesit
Rilindd
Gjilan
045385860
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »