SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 plus - 2006
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5+ NE GJENDJE TE RREGULLT 2.0TDI VITI PRODHIMIT 2006 ME RKS DERI ME 11.12.2016 POSEDON:KLIMATRONIK ULSET ME NXEMJE ASR ESP AIRBEG 6 SHPEJTSI DRITAT ELEKTRONIKE PASQYRET ELEKTRONIKE GOMAT E DIMIRIT ETJ. MUND TE PERKTHEHET MENJHER PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lushi
045257047
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »