SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz sprinter 515cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:40
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,890
Motori (kubik) :
515.00
Viti :
2007
ID e produktit :
127766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz sprinter
515cdi 
Friz deri -29 Grad 
Viti 2007
Km 169890 me dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »