SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pasat 1999
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
127775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet pasat viti1999 1.9 tdi i thjesht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ram
Pejë
044 394 643
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »