SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pasati CC ose ndrrohet me audi A4 2009 ose golf 6 automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
127779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet pasati CC 2008 viti. Kilometrat 190 km. Ndrrohet me audi A42009 ose golf 6 automatikPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044 888400
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »