SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
BMW 316
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1996
ID e produktit :
127784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte e sapoardhu nga gjermanija posedon air bag srs klimatronik xhama npull ventrall

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Peja
049811188
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »