SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motori Aprilia Rs 125
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motori Aprilia Rs 125 viti i prodhimit 2005, 125cc me turbine, i ardhur nga Zvicrra me dogan tr paguar. Motori eshte ne gjendje te mire optike dhe teknikeMotorri eshte shume i shpejt ne kategori te vetCmimi 1050 EuroKontakt: tel/viber +37744332577

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Pristina
044 332 577
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »