SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iveco turbodaily 1995
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Iveco Daily
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
1995
ID e produktit :
127786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iveco turbodaily 3.5 diesel me 7 ulse shum i mir shitet urgjent

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ukshin
Prishtinë
044 604 154
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »