SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
127793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 tdi 2004 sapo ardhur nga gjermania

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dezi
Gjilan
044676869
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »