SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 'Peugeot 306'
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Peugeot 306
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
360,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1995
ID e produktit :
127797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 'Peugeot 306' i vitit 1995- manual [Benzin]•1.4.Ka regjistrim deri ne prill te vitit 2017.Është në gjendje të rregullt,dritaret i ka me rrymë.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Han I Elezit
+37744951049
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »