SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES-BENZ B 200 CDI PREMIUM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
Lloji :
Mercedes B 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
127808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , Ulset lekur ktem , ulset elektrike ,
ulset sport , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
dritat LED para dhe mbrapa ,mbajtesin e distances DISTRONIC ,premium paket
bordkompjuter , tmepomat , rado CD USB ,
Navigacion GPS HD , abs , esp ,airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike ,
fellne . etj
Tel:+386 49 400 503,+377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »