SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pasat 2010
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,389
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
127810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat karavan viti 2010 i ardhur nga jasht ne gjendje krejtsisht te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mizafer
Prizren
044 190 129
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »