SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran 2.0 Highline I Doganuar
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
127813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet touran i sapo doganuar ne gjendje te mir teknike me libra t servisit klimatronik ulset me nxemje , lëkur 100kw 136ps prejardhjen nga zvicra tempomat dritat llup , xenon bi xenon 6 shpejtsi dy qelsa 7 ulse full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »