SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T5 disel 1.9 TDI 2004
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
127814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje perfekte me klim goma te reja i sapo ardhur nga zvicra per me shum na kontaktoni ne tel 044 249 676
Informata rreth publikuesit
Almir
Marali
marali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »