SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 2010 karavan
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,389
Motori (kubik) :
16.00
Viti :
2010
ID e produktit :
127818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati karavan 2010 ne gjendje te rregullt i ardhur nga jashtPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mizafer
Prizren
044 190 129
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »