SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
239,800
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2002
ID e produktit :
127821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes apo edhe ndrroj veturen Renault Megane viti 2002 me klim abs central air bag vetura esht me servis te kryer ka te ndrruar vajin filterin e vajit filterin e ajrit filter te benzines shfejcicat apo kandilat gomat te veres me ni fjal esht perfekte vetura ka regjistrim der mujin 10 vetura esht 1600 kubik v 16 ventilla GTE po ashtu e ka te ndrruar edhe kaishin e dinames pres te lajmrohen blers te sinqert lajmrohuni ne viber +377-44-212-364

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qerim
Gjilan
044212364
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »