SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Freelander FACELIFT 2005
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:40
Lloji :
Land Rover Freelander
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
127824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* Shitet
* Marka : Land Rover
* Modeli : Freelander
* Motorri : 2.5 Benzin + Plin
* Marshi : Automatik
* Viti i Prodhimit 2005
* Klim
* Ulset me nxemje
* Fellne
* Qmimi 4700 euro
* Kontakti 044157317
* Viber +37744915187
Informata rreth publikuesit
bardh1
Ferizaj
044 157 317
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »