SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC 2.0 TDI I POSAREGIISTRUAR 1 VIT RKS
Çmimi :
€13,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,860
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
127837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passati osht ngjendje teper tmir i ka te ndruara : Rypin dhemzor set un vet ja kom ndru tash .. Korpen llamell zamajs komplet te ndrume , ule me filtera + climen e mbusher ..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
deni_gl
049 666 512
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »