SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Punto - 1.2 -2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
ID e produktit :
127841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 1.2 8v n gjendje shum te mir klimcentral5lit 100km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Gjilan
045218169
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »