SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 1.9 D
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
127842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Laguna 1.9 diesel viti 2001 RKS deri janar 2017,ne gjendje shum te mir,manual 6 shpejtesi,posedon:gjama elektronik,abs,klim,airbag etj.
Informata rreth publikuesit
kupii
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »