SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 SDI
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
127843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 SDI 1998 i ardhur nga slovenia
Mundesi ndrrimi me veture te vleres se njejte
eshte ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Drenas
044516175
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »