SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 Sline TDI - 2008
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
127846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 Sline 3.0 TDI - 11.2008 - Full opsion dhe extra, Key less( hapet pa celes, ndizet pa celes,) me bord compiuter, marsha ne timon, me sensor shiu, sensor parkimi + kamer mbrapa, drita bixenon originale Audi me paket te audit, me liber sherbimesh ketu dhe jasht vendit, e mbajtur sh mire, shitet per arsye personale.10.000 euro Tel 00355693500799
Informata rreth publikuesit
Admir
+355693500799
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »