SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL MERIVA 1.7 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:41
ID e produktit :
127851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL MERIVA 1.7 CDTI, VITI I PRODHIMIT 2004 ,
KLIMA TRONIK, ABS, ESP,SERVO, TEMPOMAT,
BORD KOMPJUTER, KOMANDA NE TIMON,
LIBER TE SERVISIT,
ME DOGAN TE PAGUAR,
PREJ ARDHJA NGA ZVICRRA
TEL 044 676 670
044 551 995
BEKA
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »