SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 1.6 tdci 2008
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
127865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Focus 1.6 - 80 Kw1 109 Ps, vitit i prodhimit 17.12.2007, klima automatik, navigacion, karrikat me nxemje etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
045448100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »