SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
aprilia 1996
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '17
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,200
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1996
ID e produktit :
127866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
125cc i doganuar dhe me regjistrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Redon
Prizren
044691438
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »