SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MONDIAL RF
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Lloji :
MZ
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2005
ID e produktit :
127883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
049 731 048
Shitet motorri ne gjendje perfekte
360 euro ose bejm ndrrim me iphon 5 ngjendje tmir plus 200 euroPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elton
Mitrovicë
049596496
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »