SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat inca
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
Lloji :
Seat Inca
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
127916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat inca 1.9 viti 2000 posedon airbag ka mbi 270 000 te kaluara osht ne gjendje te rregullt nuk ka nevoj per asnje investim te vogel regjistrim deri me 30.06.2017 viber:+38649102380

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
049102380
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »