SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Grand Cherokee
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
Jeep Cherokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
3700.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Jeep 65 Grand Cherokee 3.7 4×4
Laredo
Rks deri ne Korrik 2018
I doganuar,gjamat e zi fabrikisht,klim,gomat e reja
Cruise control(tempomat) ne timon,shiber
Shanzher per 6cd etj..
Automatik/tiptronik,shum i rujtun.Me KM te garantuara
Rks deri ne Korrik 2018
Bejm ndrrim
I ardhun nga Amerika.Pronari i dyt nga fabrika.
Postuar nëpërmjet celularit
Informata rreth publikuesit
Fadil
Pejë
049797991 044328385
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »