SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi dhe passat pa dogan 044-100-209
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
127941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a4 dhe passat 044-100-209

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adrian
Pristina
044-100-209
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »