SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
She's bmw 320D e sapo doganuar autmatic
Çmimi :
€10,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
127962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's bmw 320D automatic klimatornic navi dvd senxor para mbrapa shiber fellne reja e rgj per her Te par rks ne gjendje shum Te Mir ska nevoj per investime

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lavdim
Shtime
044333917
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »