SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2003
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
127966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 karavan viti prodhimit 2002 2.5 v6 180ps Me liber servisit
220.000 Km e garantuara
Automatik-tiptronic ndrrusin e shpejtsis edhe n timon +- I ardhur nga italia i doganuar te gjitha te kryera 12 muaj rexhistrim nuk esht hipotek perkthehet menjeher, i garazhuar
CD changer 6 cd
Navigation plus
Senzora
Perde mbrapa
Servisin e perfunduar gjithqka ne rregull
Mundeni me ardh me pa kontakt edhe viber +37744782238Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorenc
Prishtinë
044-782-238
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »