SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Motorrin
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
127976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Motorri 125cc viti prodhimit 2012 doganen e ka te paguar motorri ka extra drita Led alramin dhez me qels edhe me pull posedon 3 shpejci dhe Rikfercin ka federat e ri spanat e reja bobinen e re akomulatori i ri motori esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike pres bleres serioz info:045 595 353
Informata rreth publikuesit
Altin
Gjilan
049832442
Bresalc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »