SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
127979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 dizel 1.9 tdi (di) tkuqe 6 shpejtsi + rikfersi viti 2000 osht ne gjendje te shum te mir ka airbeg klima tronik bord kompjuter abs espe per ma shum info 044657 862

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Ferizaj
044657862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »