SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Motorri Yamaha 2010
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Lloji :
Yamaha Aerox 4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
8,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2010
ID e produktit :
127981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha tzr 50 viti 2010 muaji i 8. i ardhur nga zvicra me dogan te paguar shpejtsia maksimale e motorrit esht 80 km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Kosov
045600803
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »