SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3c Automatik Dsg 2006 2.0 Tdi-Te gjitha serviset e kryera-Zamajcin e ri-Diska me frena te reja-Gomat e reja me fellne-Posedon' Auto HoldKlimatronikKlima dy zonale Radion me Aux,Bluetouth,Sd Card,me magazin 6cd -Xhama te erresuara-Drritat Xenon te reja te dyjat-4 goma te dimrit te reja me fellne origjinale te Vw-Vetura eshte shum e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht,ne gjendje te rregullt mekanike dhe teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Gjakovë
044505530
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »