SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Lloji :
Chevrolet Avalanche
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
5.20
Viti :
2003
ID e produktit :
127995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e gjendje shumt te mir bëjm edhe ndrime
Informata rreth publikuesit
granit
Pejë
049268282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »