SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
127996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ne gjendje te rregullt, 1.9 Diesel
Per me shum informata kontaktoni 049261505.Viber +38649261505 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
049261505
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »