SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.4 B, AUTOMATIK, 124000 KLM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
124,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
128002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL CORSA 1.4 BENZIN AUTOMATIK
VITI I PRODHIMIT 2004,
KLIM, ABS, ESP, SERVO, 2 QELSA,
GOMAT E REJA,
ME DOGAN TE PAGUAR,
PREJ ARDHJA NGA ZVICRRA
TEL 044 676 670
044 551 995
BEKA
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »