SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,312
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
128006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 220 2.2 2005 automatic Tel.044 153 239 044 721 341

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »