SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet BMW 730 dizel 3.0
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
128007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet BMW e65 viti 2006 Dizel 3.0vetura eshte extra e prodhuarlekur e zez me nxemje xexon-big xenonshiber face lifttimoni me komand te pomat klima tronike shum gjera tjera

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
045507077
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »