SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion Mercedes 611
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Mercedes
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1990
ID e produktit :
128009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioni Mercedes 611 ne gjendje te mir.
Nr. Tel :044296840

Lloji :M7ercedes.
Ngjyra :Kaltër
Marshi :Manual
Lënda djegëse : Dizel
Kilometrazha :120000
Kubik: 3.00.
Shenim: Bej ndrrim me Shlep-Marimang
Informata rreth publikuesit
Bleron
044296840
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »