SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw E39 M-packed
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
ID e produktit :
128015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 2.5 tds vetura posedon . klim airbag abs central gjomat me rrym amortize me vint muzik t'mir drita angel eays servis i kryer thjesht tip-top . pres blers serioz viber whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Wieselburg, Austria
049 523806
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »