SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Mercedes 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
128016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E class AutomaticKater gomat e reja Cdi 270Shum I rujten osht me gjendje te mirPara mas senzor xenon 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »