SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Cougar Urgjent
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Lloji :
Ford Cougar
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
128017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Cougar 2000 i Doganum ne gjendje te rregullt denime ska per me shum info kontaktoni viber +38649462567 bojm edhe ndrrime me kerra tjer
Informata rreth publikuesit
Armend
049843780
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »