SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi T5 TDI 2.5 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
ID e produktit :
128024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi T5TDI2007ME KLIMABSI DOGANUAR

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erblin
044 297-143
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »