SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piaggio Beverly 125
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '17
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2002
ID e produktit :
128042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motori Piaggii Beverly 125 benzin, viti prodhimit 2002. I ardhur prej Zvicerres. I doganuar. Ka qen nje vit i regjistruar, per momentin e kom anuluar. Posedon gjitha pjeset per servis. Nuk eshte dheze qe nje vit. Çmimi i diskutueshem. Per me teper shiqoni fotot.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Ferizaj
044155028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »