SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motorri ATV
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Buell
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
350.00
Viti :
2014
ID e produktit :
128043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Motorrin i sa po ardhur ne kosov Automatik 350kubik ne gjendje shum te mir pa dogan i ardhur nga belgjika shum i shpejt Per me shum info 044564056

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
Prizren
044564056
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »