SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
128044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi Q7 3.0 diesel quattro s line Audi Q7 eshte I pasiur me te gjitha opcione si ne vijim 1.Sensora Parkiungu para mbrapa 2.Kamera 3.Tempomat 4.Nderuesi automatik dhe shpejtesit ne vollan 5.Dritat xenon dhe big xenon 6.Key less ( happen dyert dhe mbyllen pa qels dhe ndizja e vetures pa qels) 7. Panaroma 8.Zerimi Bosse dhe extra eshte I vendosur ne vend te gumes reserve Bosse Bass nga fabrika orginal. 9.Telefon dhe extra kyqje me Bluetooth 10.Senzora ne pasqyre per tejkalim 11.Gepeki hapet dhe mbyllet vet 12.Kasetofoni mp3 , usb , dhe 6 cd . 13.Navigation . 14. Amortizerat me jasteka ( ulet dhe qohet) 15.Klimatronik Dy zonale (para dhe mbrapa ) 16.Perde mbrapa 17. Gumat e reja te Veres dhe te dimrit 18.Regjitrim 1 vjet 19. Kilometrazha orgjinal (garantoj) perndryshe eshte i paisur me te gjitha opcione qe mund te kete nje vetur .. Ndrim i mundshem per ma shum informacione kontakto ne telefoon .044-401-702

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon
Prishtinë
044401702
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »