SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Altea 1.9 Dizel 2009 i Pa Doganuar. Me tabela Frances.
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Lloji :
Seat Altea
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,569
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
128049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet seati Altea
-FELLGE
-KLIM
-5DYR
-1.9 DISEL
-MARSHIN MANUEL
shum i rujten shum. siq shihet ne fotot Vetura Gjindet n kosov ne Qytetin Lipjan.
esht gjendje profekte me liber servisit. per qfar do lloj Prove.
sa po ardhur nga Franca
158569 kilometra te veta te garantume
me liber servisit per me shum na kontaknoni
0037744547396.
Informata rreth publikuesit
Gjimm
Lipjan
044547396
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »